Tolik lidí osloví Vaše reklama v supermarketu za měsíc!

Reklama v supermarketu vyjádřená v číslech: ve větším marketu oslovíte měsíčně v průměru kolem 150.000 návštěvníků, v menším supermarketu za rohem měsíc co měsíc od 20.000 zákazníků. Šance na oční kontakt s Vaší reklamou v marketu je po každé obrovská.

Typy marketů v programu andré:

Supermarkety: Až 55.000 návštěvníků/měsíc!

Supermarkety vykazují měsíčně cca. 55.000 návštěvníků. Ideální místa pro oslovení potenciálních zákazníků z blízkého okolí!

Diskontní markety: 50.000 až 70.000 návštěvníků/měsíc!

Hodně oblíbený druh marketů, který je v posledních letech oblíbený ještě víc a víc. Tyto markety disponují širokou nabídkou filiálek, a proto se vítečně hodí pro lokální nebo regionální reklamní kampaně. Průměrný počet návštěvníků za měsíc je cca. 50.000 bis 70.000!

Nákupní centra: Až 150.000 návštěvníků za měsíc!

Vlajková loď českých obchodních domů, obrovské nákupní plochy, rozsáhlý sortiment. Zde oslovíte měsíčně v průměru až 150.000 návštěvníků - nejen z blízkého okolí, ale i z toho širšího. Zarezervujte si atraktivní CartBoards, CheckoutPoster nebo InsotreRadio.

C+C markety: Cíleně oslovovat podnikatele!

Úsek Cash- a Carry- je velice silný typ marketů. Zde cíleně oslovíte především podnikatele, zajímavou skupinu pro určité typy nabídek. Průměrný počet návštěvníků za měsíc: cca. 80.000 zákazníků s doprovodem.

Markety spolupracující s andré >>

Tudy k vyhledání marketů >>