Reklamní účinek: Stačí jedno uchopení!

Rozdělovač nákupů na pokladním pásu je každý den hodně používaná věc, která patří k dění v supermarketu stejně jako reklama na nákupním vozíku. Nakupující používají rozdělovač, aby oddělili jejich vlastní nákup od nákupu cizího. Stejně jako u nákupního vozíku, tak i z rozdělovače nákupů jsme udělili další zajímavý reklamní nosič v marketu!

Co byste o CashPostrech rozhodně měli vědět!

CheckoutPoster - reklama na rozdělovačích nákupů!

CheckoutPostery se v marketech montují na praktické rozdělovače nákupů a jsou na exkluzivních místech u pokladen. Pro Vaší reklamu to znamená: každé sáhnutí na rozdělovač se stává exkluzivním reklamním kontaktem s potenciálním zákazníkem!

Zákazníci berou CheckoutPoster y rádi do ruky!

Téměř 100% návštěvníků supermarketu používá praktický rozdělovač pro oddělení nákupu - díky tomu jsou reklamní sdělení na CheckoutPosteru intenzivně sledovaná a vnímaná!

Neporazitelné argumenty pro CheckoutPoster!

 • Kontaktakt téměř se 100% všech návštěvníků supermarketu!
 • Intenzivní reklamní kontakt!
 • Vyvolává silné impulsy!
 • Vzbudí u zákazníka pozornost!
 • Vysoká šance kontaktu s reklamou!
 • Plakátové působení reklamy!
 • Prezentovat se denně od 7 do 22h (někde dokonce do 24h)!
 • 7 dní v týdnu, 360 dní v roce!
 • Trvale přítomná reklama!
 • Reklama téměř beze ztrát!

Kompletní servis andré pro CheckoutPoster !

Náš kompletní servis andré je ideální řešení pro zákazníky: Bezstarostný balík, který obsahuje obrovský počet služeb! Všechny služby za přehlednou měsíční kompletní cenu a navíc s cenouvou garancí pro celou ujednanou dobu trvání. Tak si zákazníci zachovají přehled o reklamním budgetu a mohou optimálně plánovat a kalkulovat. Individuální grafika je zahrnuta v ceně. Přehled kompletního servisu andré >>

CheckoutPoster y jsou ve všech marketech Kaufland!

CheckoutPoster y andré jsou ve všech marketech řetězce Kaufland. Množství těchto reklamních nosičů v marketu je omezeno, proto může prezentovat své reklamní sdělení v exklusivním místě u pokladen pouze jen pár zákazníků. Sáhněte po CheckoutPosterech, než to udělají jiné firmy >>

Kolik CheckoutPoster ů v prodejně zarezervovat?

Je to jednoduché: 

 • Nejprve si zvolíte/zarezervujete Vaše vybrané markety!
 • Již 10 CheckoutPosterů velice dobře funguje: např. při 15 pokladách je celkový počet CheckoutPosterů 60, takže 10 CheckoutPosterů je solidní počet. Nejčastěji však obsazujeme pokladny z 1/4.
 • Instalaci provádí v marketu náš servisní tým: Vámi zvolený počet CheckoutPosterů se rozmístí na pokladny pokud možno rovnoměrně. 
 • Později během provozu marketu začnou Vaše CheckoutPostery rotovat mezi všemi pokladnami - i přes to, že ne vždy jsou všechny pokladny otevřené nám věřte, že Vaše CheckoutPoster-motivy jsou neustále v oběhu a tím v dosahu zákazníka!

 Nechte si poradit >>

CheckoutPostery v marketech Kaufland již od 3500Kč za měsíc!

Reklama v supermarketu je rozmanitá a individuální - přesně proto Vám naši spolupracovníci poradí osobně přímo u Vás a pro Vaší reklamní kampaň Vám vytvoří nabídku na míru.

CheckoutPoster v marketech Kaufland nyní již od 3500Kč za měsíc!
(bez DPH. Standardní cena je 6240Kč bez DPH).

Za to obdrží zákazníci andré individuální grafické motivy pro 10 CheckoutPosterů. (v marketech Kaufland je v průměru kolem 60 CheckoutPosterů)

Měsíční cena obsahuje kompletní servis andré pro celou dobu trvání zakázky a to včetně cenové garance!

Vyžádat si poradenskou schůzku s příslušným spolupracovníkem andré >>

Doba trvání reklamy

Supermarketová média se mohou stát dlouhodobou součástí každého reklamního mixu. Zákazníci andré si rezervují dobu trvání v průměru mezi 24 a 36 měsíci (v neposlední řadě proto, aby si zamluvené místo pro sebe zajistili exkluzivně na delší dobu!). Další doby trvání jsou možné, nechte si od našeho spolupracovníka připravit individuální nabídku. Vyžádat si schůzku s příslušným spolupracovníkem andré >>

Váš nejlepší argument: Profesionální CheckoutPoster gafika!

CheckoutPostery u pokladen vytváří exklusivní reklamní impulsy. Zákazníci uchopí rozdělovač nákupů, vezmou Vaší reklamnu do ruky - účinná grafika CheckoutPosteru přitom posílí vnímání Vaší reklamy. 

Tajemství úspěchu Vaší reklamy závisí především na zpracování grafiky na Vašem CheckoutPosteru. Náš grafický tým vytvoří dle Vašich podkladů optimální grafické řešení CheckoutPosterů, které odpovídá speciálním potřebám reklamy. Více ke grafice andré zde >>

Zamluvte si chytrá kombi-média!


Kombinace CartBoards, CheckoutPoster a InstoreRadio posílí Vaše reklamní vystupování v supermarketu!      Kombi-média >>

Rychle si pojistit místo!

CheckoutPoster jsou zastoupeny lokálně a regionálně, dá se říct, že téměř celoplošně - ovšem počet těchto reklamních ploch je omezený. V exklusivním místě u pokladen se mohou prezentovat pouze 2 až 3 zákazníci! Vyžádat si poradenství >>