Srdečně vítejte: Staňte se nyní součástí týmu prodejců andré!

Spolupracovníci z našeho prodejního týmu jsou nejrůznější osobnosti. Měli různé kariéry než začali u andré media group. Někteří byli odjakživa prodejci a vědomě se rozhodli pro naše téměř bezkonkurenční produkty - jiní jsou naopak v prodeji úplní začátečníci a mohou nyní prožívat své nadšení pro každodenní kontakt se zákazníky. pokud i Vy hledáte nové pole působnosti, chcete dokázat, že máte prodejní talent nebo Váš prodejní talent objevit:  

Ucházejte se nyní o místo!

Markéta Havlová o prodejní filozofii andré

Dříve sama vášnivá prodejkyně Markéta Havlová, obchodní ředitelka andré media CZ, ví jaké potřeby mají zákazníci i spolupracovníci. Všechny tyto zkušenosti předává dále již několik let, její filozofie: prodej je zábava a středem pozornosti je vždy zákazník!

Rozhovor s obchodní ředitelkou Markétou Havlovou

Existují silné argumenty pro kariéru v obchodním týmu andré. V první řadě nabízejí téměř bezkonkurenční supermarketová média dobrý základ pro úspěšný prodej. Ale také tak ojedinělý týmový duch andré, kolegiální zacházení mezi kolegy, podpora obchodní ředitelky a centrály andré, dělají z pozice prodejce atraktivní pracovní místo. K tomu se spolupracovníci andré starají výhradně o zákazníky.

Žádná pozice prodejce není volná ve Vašem prodejním území? Nevadí, ucházejte se iniciativně o místo v prodejním týmu andré u  Keine Vertriebsstelle in Ihrem Verkaufsgebiet frei? Macht nichts  bewerben Sie sich gerne initiativ für das andré Vertriebsteam beim Partnerského podniku andré >>