Internacionální partneři andré

esp esp esp esp hu sk cz at nl b deu ita ita ita ita gr gr gr gr gr gr gr gr gr gr gr gr gr gr gr gr gr

andré media group zastoupená v 17 zemích!

I když mezinárodní expanze začala teprve před pár lety, tak již v hodně zemích pracují pobočky andré s naším fanšízovým konceptem pro reklamu v supermarketu. Další země budou následovat. Pro celou skupinu andré je to mohutný vývoj a posiluje naší pozici na trhu.

andré media group pokračuje v expanzi !

andré media group se s reklamou v supermarketu etablovala v německé a rakouském trhu. CartBoards a CheckoutPoster zde mají velmi dobrou pozici na trhu. I když je v německy mluvících zemích stále růstový potenciál, vypadá to tak, že je ten správný čas přenést náš koncept také do dalších zemí. V mnoha zemích Evropy již jsou úspěšné podniky andré, jiné země se naopak nacházejí ve startovací fázi, mezi ně patří také Kanada.

Máte zájem o vlastní franšízový podnik andré?

andré media group nabízí úspěšný franšízový koncept a hledá další partnery pro mezinárodní úsek. Pokud byste měli zájem, budeme rádi, když se u nás budete ucházet o spolupráci. Aktivně a s plným nasazením podporujeme vybudování každého franšízového podniku andré!

Kontaktní osoba

Christiane Gaul
Koordinace andré internacionál
c.gaul@andre-media.de
+49 (0)941-69530-0

Hokejová legenda Jiří Lála je partnerem andré v České republice!

Jiří Lála (vpravo) - zde se šéfem andré, Gerhardem W. Süßem, po úspěšném zavedení CheckoutPosterů v České republice. Bývalý hokejový profesionál nelituje svého nového pracovního zaměření - a rád vypráví o svých začátcích u andré.