Reklama andré v supermerketu má vždy dobrý vzhled!

Naše média jsou dlouhodobá média, zákazníci andré si v průměru objednávají dobu trvání od 24 do 36 měsíců. Díky našemu intenzivnímu servisu andré garantujeme našim zákazníkům, že CartBoards a CheckoutPoster vždy budou mít v marketech bezvadný vzhled.

Kvalitní výroba, optimální servis!

Tisk/produkce

Všechny CartBoards na nákupní vozíky a CheckoutPoster u pokladen v marketech jsou tištěné vysoce kvalitní technologií a následně voděodolně zalaminované. Takto je Vaše reklama v supermarketu na očích v nejvyšší kvalitě.

CartBoards-montáž/CheckoutPoster-umístění

Montáž CartBoards ve zvoleném marketu převezme náš vlastní servisní tým, instalace je vždy v rámovém systému andré. Při objednávce CheckoutPosterů se rozdělovače umístí pokud možno rovnorměrně na pokladny.

Změna motivu

Každý zákazník andré má možnost změnit si po roce zdarma reklamní motiv - také změna motivu bude spolehlivě vyřízená naším vlastním servisním týmem andré.

Vlastní servisní tým andré!

Naše servisní kontroly provádí převážně spolupracovníci andré. Za CartBoards a CheckoutPoster se skrývá spousta logistiky - servis andré -  vzhled reklamy našich zákazníků nám stojí za tyto vynaložené náklady a úsilí.

Pravidelné servisní kontroly

Zákazníci andré se monou spolehnout, že jejich nosiče jsou kontrolovány v pravidelných cyklech 4-6 týdnů a to na správný počet nosičů a jejich celkový vzhled. Každá servisní prohlídka je podepsaná zaměstnancem daného marketu.

Tudy k obchodním řetězcům a marketům >>