Rezervace reklamy andré v supermarketu obsahuje kompletní servis. U nás obdrží inzerenti obsáhlí balík služeb včetně individuální plakátové grafiky - vše za kompletní měsíční cenu. Díky naší prodejní síti po celé České republice garantujeme osobní péči naším spolupracovníkem přímo ve Vaší lokalitě.  

Poradenství při výběru místa

První krok pro úspěšnou reklamu v supermarketu je správný výběr marketu. Naši spolupracovníci ve Vaší lokalitě Vám poradí s výběrem správného místa - a postarají se tím o to, aby byla Vaše reklamní prezentace umístěná v těch správných marketech.

Pronájem reklamních nosičů

Smluvní vztah andré s obchodními řetězci umožňuje našim zákazníkům využívat supermarkety jako reklamní místo. My za Vás vyřídíme rezervaci reklamních nosičů (u CartBoards na nákupních vozících nebo CheckoutPostery u pokladen), stejně tak rezervaci vysílacích míst pro InstoreRadio. 

Grafika: Individuální plakátový motiv!

Další základní stavební kámen úspěchu je grafika. Klademe největší důraz na plakátové provedení Vaší reklamní prezentace. Naši grafici jsou specialisti, každý zákazníkův idiviudální plakát je připraven tak, aby efektivně působil v supermarketových médiích. Vy dodáte podklady, my z nich vytvoříme účinné CartBoards a/nebo CheckoutPoster. Také pro Vaší prezentaci v marketu máme kreativní řešení - nechte se překvapit.

Tisk/produkce

Po udělení souhlasu pro tisk se plakáty tisknou ve vysoké kvalitě, následně se laminují - jsou odolné vůči všem povětrnostním vlivům. CartBoards a CheckoutPoster jsou proto nejlépe vybaveny pro trvalé nasazení v marketech - velmi kvalitní zpracování reklamních plakátů je garantováno!

Vybavení marketu: CartBoards v rámovém systému andré, CheckoutPoster-umístěné na pokladnách!!

Další krok: Pro reklamu na nákupních vozících se montují CartBoards plakáty v reklamních rámech andré. Na každém nákupním vozíku jsou dva plakáty, vždy zevnitř a zvenku přední části vozíku. Mimichodem každou instalaci zakázky zákazníka podepíše/potvrdí pracovník marketu. Při objednávce CheckoutPosterů probíhá umístění reklamních plakátů na rozdělovačích nákupů u pokladen. andré media group se postará o bezvadný vzhled Vaší reklamy v marketu. Správné množství reklamních nosičů garantováno.

Pravidelné servisní kontroly!

Supermarketová média andré jsou charakteristická dlouhodobým účinkem reklamy v marketech. Aby byly Vaše plakáty v bezvadném stavu během celé doby trvání kampaně, zahrnuje náš kompletní servis také pravidelné kontroly. Každých 4-6 týdnů zkontroluje náš servisní tým správný počet nosičů a jejich celkový vzhled - v případě potřeby na naše náklady nosiče doplní/vymění.

Změna motivu

Kompletní servis zahrnuje také změnu grafiky po roce zdarma možnou. Dle přání si každý zákazník může nechat vytvořit nový plakátový motiv - Váše reklamní prezentace tím zůstane aktuální a moderní!