andré Reklama v supermarketu plná skvělých služeb!

Rezervace reklamy v supermarketu u andré media group, č. 1 na trhu o oblasti Instore medií, zahrnuje pro zákazníky příjemný kompletní servis - vše za měsíční kompletní cenu. Díky naší prodejní síti po celé České republice garantujeme našim zákazníků osobní péči přímo v jejich lokalitě.

Nabídka marketů andré

andré media group dělá ze supermarketů reklamní místa. Díky tomu mohou se v marketech mohou prezentovat lokální, regionální a mimoregionální zákazníci. 

Více k prodejním místům >>

Rozmanitost médií andré

Reklama andré v supermarketu nabízí rozmanitá média: Je jedno jestli si zarezervujete CartBoards, CheckoutPoster nebo InstoreRadio - my máme v programu ta správná média pro Vaší potřebu.

Rozmanitost médií andré >>

Kompletní servis andré

Příjemný kompletní servis andré dělá našim zákazníkům rezervaci jednoduchou a přehlednou - k tomu je úžasný balík služeb za kompletní měsíční cenu.

Více o kompletním servisu >>

 

 

Dva důležité body kompletního servisu andré: grafika a servis!

CartBoards a CheckoutPoster působí plakátově. Návštěvníci v supermarketech vidí neustále Vaší reklamní prezentaci - vpředu na nákupním vozíku, na vozících které potkáváte, u pokladen. Přitom musí být grafika vytvožená přesně na míru pro reklamní prostředí supermarketu. Grafické oddělení andré media group vytváří Vaše reklamní motivy indiviuálně a na míru.  Více o grafice >>

Na bezvadný vzhled a průběh Vaší reklamní kampaně se můžete spolehnout - o to se stará náš vlastní servisní tým! Pravidelné servisní intervaly jsou zahrnuty v kompletním servisu. Více o servisu >>