andré media group - silný kolektiv!

andré media group je franšízová organizace se spoustou silných partnerských podniků v Německu, ale i v hodně zahraničních zemích. Díky této silné organizaci - se spoustou kreativních a inovativních jedinců - může naše společnost nabízet ty nejlepší služby. K výhodě našich zákazníků.

Aktuální údaje andré media group

Obrat skupiny v roce 2013: cca. 51,2 mil. Euro

Počet spolupracovníků: cca. 560

Počet zákazníků: 20.000

Počet reklamních míst: 20.000

Počet obsazených reklamních nosičů: cca. 250.000 nákupních vozíků a cca. 25.000 CheckoutPoster (vždy dlouhodobý pronájem)

Struktura společnosti

Franšízová organizace

andré media group je - téměř od založení - franšízová organizace. Centrála: andré media AG se sídlem v průmyslové zóně Halsbach v Regensburgu.

Centrála společnosti: andré media AG, Regensburg

andré media AG je centrála pro andré media group a poskytovatel franšízy pro všechny podniky v Německu a zahraničí. K tomu se centrála stará také o svá prodejní území v Bayernu, Nordrheim-westfalen, Hambugu a Schlewig-Holstein.

Partneři andré v Německu

V Německu je rozsáhlá síť partnerských podniků andré, které zde pro zákazníky andré realizují supermarketovou reklamu a poradenství.

Internacionální partneři andré

Již několik let expanduje andré media group také do zahraničí s franšízovým systémem pro supermarketovou reklamu. Dnes jsou již v hodně zemích partneři andré aktivní, někteří partneři se nacházejí v začáteční fázi - a expanduje se dále.

Partnerské podniky andré

Po celém Německu je aktivních 7 partnerských podniků andré a dalších 17 partnerských podniků je v zahraničí - díky tomu je kdykoliv pro každého zákazníka k dispozici poradce přímo v jeho místě.