Historie společnosti andré media group

2012

Další jubileum: v roce 2012 slaví andré 30 let reklamy v supermarketu, andré media AG slaví 5 let andré office II a stejně tak 5 let andré media AG.

2011

Startuje první zámořský podnik: Supermarketová média andré nyní dostupná i v Kanadě.

2010

andré reklama s.r.o. se přejmenovala na andré media CZ s.r.o.

 

Nové pobočky ve Francii, Belgii a Lucembursku!

2009

Otevřeny nové partnerské pobočky andré v Holansku a Polsku!

 

 

Expanze do východní Evropy:
V říjnu startuje - pod vedením Garharda Küffnera - nový partnerský podnik v Ukrajině.

2008

Nově u andré: InstoreRadio!
andré nabízí další atraktivní reklamní nosič na POS: InstoreSpoty pro regionální zákazníky v REWE - Radio!

andré je dnes specialistou na reklamu v supermarketech v Německu a Evropě - s CartBoards, CheckoutPoster a InstoreRadiem!

andré Rhein-Main otevírá novou firemní budovu!
Jeden ze silných podniků andré - andré Rhein-Main GmbH pod vedením André Schneidera - otevírá novou firemní budovu v Suhlu, druhé stanoviště Frankfurt-Eschborn. (Na obrázku vpravo.)

Nové partnerské podniky v Itálii, Maďarsku, Rusku a Polsku!

2007

Rok jubilea: 25 let andré reklamy na nákupních vozících!

Slavnostní zahájení "andré Office II":
Otevření nové „Office II“ andré media AG. Skoro 1200 metrů čtverečních velká moderní správní budova okamžitě nabízí hodně prostoru pro další expanzi. Na obrázku vpravo: Nová budova.

Nové obchodní vystupování, nový produkt CheckoutPosterr!
Čerstvý vítr: z mobilních plakátků andré v supermarketech se stávají CartBoards, z andré reklama na nákupních vozících GmbH se stává andré media AG. Zavedení nového reklamního média v supermarketu – CheckoutPoster v oblasti pokladen v supermarketech.

Další expanze v zahraničí!
První prodejní aktivity v Rusku a Polsku.

2006

andré reklama s.r.o

Společnost andré reklama s.r.o. byla založena 13.9.2006 panem Jiřím Lálou a panem Gerhardem W. Süßem s prvotním sídlem na Václavském náměstí v Praze. 2.10.2006 se firma přestěhovala do Českých Budějovic kde má sídlo dodnes.

Na obrázku : Jednatel andré reklama s.r.o. Mgr. Jiří Lála, andré Chef Gerhard W. Süß

 

Položení základního kamene andré Office II!

Plánování je dokončeno, stavební fáze začíná: konečně položení základního kamene a začátek stavby nové andré Office II v Regensburgu.

 

Start partnerské pobočky andré v Itálii!

2004

15 let andré reklamy na nákupních vozících GmbH.
Centrála andré a Gerhard W. Süß slaví jubileum s mnoha gratulanty a spolupracovníky. Na obrázku dole vlevo: Zakladatel Klaus A. Grünling s Gerhardem W. Süßem, dnešním šéfem andré.

První aktivity ve věci nová stavba Office II !
Centrála andré se rozhodla pro stavební rozšíření na pozemku hned naproti budově andré. Na obrázku vlevo nahoře: Malý pohled na demoliční práce na dřívější produkční budově!

andré Tower v Selbu.
Generální odběratel franšízy Klaus A. Grünling uskuteční svůj sen vlastní věžě andré. V roce 2004 je otevření působivé budovy firmy Andres GmbH. Na obrázku vpravo nahoře/dole: Budova firmy Anders GmbH a školící místnost.

 

2003

Expanze pokračuje:

Centrála v Regensburgu zakládá další agentury andré v Nordhein-Westfálsku, Schleswing-Holsteinu, Niedersachsenu a Bavorsku - reklama v supermarketu se stále těší vysoké poptávce!

 

Na obrázku vpravo: andré media group odjakživa klade důraz na nejlepší školení prodejních zástupců, kteří potom našim zákazníkům nejlépe poradí a v průběhu celé smluvní doby se o ně starají. Zde je malý náhled na obchodní školení během fáze expanze.

2000

Plán expanze andré!

Centrála andré zahajuje v Nordheim-Westfálsku velký program expanze. Je zaměstnáno hodně nových spolupracovníků, prodej supermarketových médií začíná v tehdy ještě volných oblastech: začátek velmi úspěšných let podniku se stále rostoucím úspěchem!

 

 

Na obrázku vpravo: Školení nových spolupracovníků.

1999

10 let andré reklamy na nákupních vozících GmbH!

Velké jubileum firemní historie. Před 10 lety se reklamní studio andré změnilo na andré reklama na nákupních vozících GmbH jen pod vedením Gerharda W. Süße.

Obrat za obchodní rok 1999: 7 miliónů marek!

Na obrázku: Dnešní předseda představenstva Gerhard W. Süß v jeho tehdejší kanceláři jednatele.

 

 

1998

Nové obchodní vystupování:

Reklamní nosič - nákupní vozík - dostane nové zařazení v reklamní oblasti: z reklamy na nákupních vozících se stanou mobilní plakáty v supermarketech!

 


Na fotce vpravo: Tehdejší vlastní reklama andré!

1995

Reklama na nákupních vozících také v Rakousku!

S POS-marketingem otevřel své brány pod vedením Franze Russeggera další podnik andré - a od teď je zodpovědný za prodej reklamních médií v celém Rakousku!

Z tehdy ještě malého partnera andré se vyvinul silný zahraniční partner, který ovládá rakouský POS-trh a velkou měrou přispěl k vývoji a zavedení andré CheckoutPoster.

Na obrázku vpravo: Úspěšný POS-marketingový tým a jednatel Franz Russegger dnes!

1994

Reklamní společnost Blickkontakte se stala partnerem andré media group!

V Meisenheimu se vytvořila - pod vedením Stefana Mannweilera nová partnerská provozovna andré. Společnost Blickkontakte je dnes úspěšný partnerský smluvní prodejce andré pro CartBoards, CheckoutPoster a InstoreRadio.

 

Na obrázku vpravo: Dnešní firemní budova reklamní společnosti Blickkontakte v Meisenheimu.

1991

Konec polystyrénovým tabulkám: Reklama na nákupních vozících nyní v atraktivním reklamním rámu!

Tomuto reklamnímu médiu se otevírají nové možnosti: zavedením systému výměnných reklamních rámů andré se vystupování a vzhled reklamy v supermarketech enormě zhodnotil!

Na obrázku vpravo: Reklamy v nových, atraktivních reklamních rámech andré!

1990

Založení nových poboček v nově vzniklých regionech v Německu!

Zakladatel firmy Klaus A. Grünling založil jako hlavní odběratel franšízy nový podnik v severním Bavorsku a zároveň 5 dalších partnerských provozoven andré v nově vzniklých regionech republiky Německa (Erfurt, Suhl, Neubrandenburg, Bad Wilsnack, Berlin) .

andré reklama na nákupních vozících je nadále úspěšná!

Na obrázku vpravo: Nový jednatel Gerhard W. Süß obklopen spolupracovníky na firemní slavnosti a velkém "andré mistrovství v servisu" - servis a image reklamy v marketech jsou pro podnik andré reklama odjakživa jedny z nejdůležitějších věcí, kterým věnuje obvzláště pozornost!

 

1989

Založení andré reklama na nákupních vozících GmbH pod vedením Gerharda W. Süße jako jednatele!

Dnešní šéf andré, Gerhard W. Süß, koupil podnik v rámci vykoupení managementu rizikovým kapitálem. Původně bylo plánované jen podílnictví tehdejšího jednatele pana Süße, avšak zakladatel Klaus A. Grünling se rozhodl pro kompletní prodej.

Reklama na nákupních vozících GmbH byla založena pod vedením jedince, Gerharda W. Süße. Grünling zůstal generálním odběratelem franšízy a stal se s reklamou na nákupních vozících pionýrem v nových státech Spolkové republiky Německo.

Na obrázku vpravo: Tehdejší firemní budova andré!

1987

Reklamní studio andré se rozšiřuje!

Centrála andré v Regensburgu stejně jako partnerské pobočky andré pracují dále úspěšně na rozšíření reklamy na nákupních vozících.

Na základě dobré obchodní situace potřebuje centrála andré v Lichtenfelské ulici ještě více prostoru - následuje navýšení tehdy jednopatrové budovy andré v průmyslové oblasti Halsbach.

Na obrázku vpravo:
Tehdejší venkovní služba centrály andré s jednatelem Gerhardem W. Süssem (4. z leva)

1986

Nové partnerské pobočky andré v Německu!

V roce 1986 posílí andré media group další partnerské podniky: andré reklama Berlín GmbH s jednatelem Hennerem Senf a reklamní agentura Reutter s vlastníkem Heinzem Reutter - oba dodnes dlouholetí a úspěšní partneři andré v Německu.

Na obrázku vpravo:
Zakladatel firmy Klaus A. Grünling s tehdy novým partnerem andré Hennerem Senf, který reklamu na nákupních vozících rozšířil v oblasti Berlína.

1985

andré reklama staví vlastní firemní budovu!

Novostavba vlastní 200 metrů čtverečních velké firemní budovy v průmyslové zóně Regensburg-Halsbach - konečně prostor a místo pro další vývoj mladého reklamního podniku z Regensburgu!

andré Rhein-Neckar GmbH se stane novým partnerem andré!

andré Rhein-Neckar GmbH, jedna z prvních partnerských poboček andré, začíná v andré media group. Christian Dumm, nynější jednatel, zůstal s podnikem až dodnes spojený jako úspěšný partner.

Na obrázku vpravo: Dojmy z nově vybudované firemní budovy andré Rhein-Neckar GmbH v roce 2008!

1984

andré se stala poskytovatelem franšízy!
Úspěch reklamy na nákupním vozíku pokračuje, trh vyžadoval rychlejší regionální expanzi obchodního území. Aby bylo možné nabízet síť oblastí pokrytých reklamou na vozících, byl vypracovaný koncept franšízy. První nabyvatel licence začal v roce 1984 v Heilbronnu, mnoho dalších následovalo.

Na obrázku vpravo: První podklady reklamního studia pro nabyvatele licence (příjemce franšízy)!

Dnes je 8 partnerských provozoven v Německu!
Další pobočky pracují v Rakousku, Itálii, Španělsku, České republice, Maďarsku, Rusku a Polsku.

1983

andré dokáže získat další obchodní řetězce!

Poté co se počáteční skepse zákazníků vůči novému reklamnímu produktu změnila v akceptaci, začala postupná cesta expanze.

K exkluzivním smlouvám se supermarkety Meister rychle přibyly smlouvy s velkými potravinovými řetězci: Edeka, Kaufland, Lidl a následovalo mnoho dalších.

 

Na obrázku vpravo: Reklama na vozíku v supermarketech v tehdejší podobě - reklamní nosič patří čím dál více do reklamního prostředí v supermarketech. 

1982

andré se specializuje na reklamu na nákupních vozících!

Start: Klaus A. Grünling narazil na nápad, nabízet reklamu na nákupních vozících. Gerhard W. Süß, dnešní šéf andré, doplnil tehdy tým jako jednatel společnosti. Toto do té doby neznámé reklamní médium bylo zkoncipováno a použito nejprve ve dvou supermarketech v Regensburgu: 30x30 cm velká polystyrénová deska s firemní reklamou vpředu na nákupním vozíku. Tento reklamní nápad vznikl u zákazníka, andré se specializuje výhradně na reklamu na nákupních vozících! Ke konci prvního obchodního roku bylo vybaveno reklamou již 2500 vozíků ve 150 obchodech ve východním Bavorsku.

Na obrázku v pravo: Tak v roce 1982 jezdily v obou supermarketech "Meister" (dnes real,-) první nákupní vozíky s reklamou andré.